shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

WŁOCŁAVIA GÓRĄ! [PODSUMOWANIE]

WŁOCŁAVIA GÓRĄ! [PODSUMOWANIE]

W sobotę 12 listopada podejmowaliśmy Włocłavię Włocławek. Mecz zapowiadany był jako hit kolejki tym bardziej, że były to takie małe derby. Punkt 16:00 zaczynamy widowisko. Po intensywnym kwadransie zapowiadało się, że będzie to bardzo wyrównany mecz. Napór i pressing każdej z drużyn było czuć na boisku, a chęć strzelenia gola była jeszcze bardziej wyczuwalna. Końcówka pierwszej połowy to bardzo dobrze rozegrane stałe fragmenty gry piłkarzy Tłuchowii po których niestety nie udało się zdobyć bramki.

Zakończyliśmy pierwszą część meczu, a kibice jednoznacznie stwierdzając uznali, że kto pierwszy strzeli ten wygrywa mecz.

Zaczynamy drugą połowę i znów napór zespołów. Po kilkunastu minutach gry błąd ustawienia wykorzystuje Włocłavia i przegrywamy 0:1. Blokada w głowach dała o sobie znać i dosłownie kilka minut później goście podwyższają na 0:2. Niestety stwarzamy sobie sytuacje, ale jesteśmy mało skuteczni. Piłkarze z Włocławka również próbują, ale my się silnie bronimy. W końcówce meczu stawiają kropkę nad „i” i mamy 0:3.

Sędzia kończy ostatnim gwizdkiem, a my tracimy punkty. Do końca sezonu pozostały dwa mecze i liczymy tylko na zwycięstwo!

Do zobaczenia w sobotę na meczu z Liderem Włocławek! TYM RAZEM MECZ RÓWNIEŻ BĘDZIE ROZEGRANY W SIERPCU – ul. Świętokrzyska 26.