shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

ZROBILIŚMY TO! [PODSUMOWANIE]

ZROBILIŚMY TO! [PODSUMOWANIE]

W sobotę 19 listopada rozgrywaliśmy ostatnie spotkanie tej rundy w roli gospodarza. Podejmowaliśmy drużynę z Włocławka, czyli miejscowy Lider. Mroźny poranek czuć było od samego początku, ale nasi najwierniejsi kibice i tak byli z nami. Pani arbiter rozpoczyna spotkanie, a my walczymy o wyższe miejsce w tabeli. Od samego początku napieraliśmy na zespół gości co było widać na boisku stwarzając sobie przy tym dobre sytuacje podbramkowe. Na pierwszego gola musieliśmy jednak trochę poczekać. Dopiero w 40′ Kamil Nowicki strzela bramkę na 1:0 i z takim wynikiem kończy pierwszą część spotkania.

Po szybkiej regeneracji w szatni zaczynamy drugą połowę i po kilkunastu minutach grania pada gol samobójczy gości i prowadzimy 2:0. Chwilę nieuwagi naszego zespołu wykorzystał Lider Włocławek i strzelił nam bramkę kontaktową. Szybko się budzimy i Dawid Klepczyński podwyższa prowadzenie na 3:1, potem Kieplin dorzuca kolejną i worek się rozpruwa… Do bramki trafiali jeszcze Paweł Gaul, Kamil Nowicki oraz Bartłomiej Śmigrodzki.

Wynik po ostatnim gwizdku 7:1 i komplet punktów! Za tydzień ostatni mecz w tej rundzie, gdzie na wyjazd udamy się do Mogilna. Zapraszamy!