Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

BRODNICA ZDOBYTA! [PODSUMOWANIE]

Po ostatnim remisowym spotkaniu z Elaną przygotowywaliśmy się na wyjazd do Brodnicy. Wiedzieliśmy, że będzie to ważny mecz w układzie tabelowym, ale również ciężki do „zdobycia” teren.

W sobotę 5 listopada o 13:00 pada pierwszy gwizdek i rozpoczynamy spotkanie. Po kilku minutach gry błąd w naszym ustawieniu wykorzystuje zawodnik gości i mamy 1:0 dla Sparty. Gra toczy się dalej, a my próbujemy stworzyć sytuacje dającą remis. Faul w polu karnym naszego zawodnika i mamy jedenastkę! Do piłki podchodzi Mariusz Cichowlas i pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce. Gramy dalej! Zaczęliśmy napierać coraz bardziej i po dobrej kontaktowej akcji, pięknym strzałem wykazuje się Adrian Bryszewski i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie, a wiec mamy 1:2 dla Tłuchowii! Chwilę później zawodnik Sparty fauluje w polu karnym i Dawid Kieplin po rzucie karnym zdobywa bramkę na 1:3. Spokojne prowadzenie i kończymy pierwsze 45 minut.

Gwizdek na drugą część meczu i błąd defensywy chwile po rozpoczęciu rozpracowuje Brodnica i mamy gola kontaktowego – 2:3. Późniejsza faza meczu to tzw. wyścig. Najpierw Dawid Kieplin podwyższa na 2:4, potem goście strzelają na 3:4 i kolejno znów Kieplin na 3:5, a goście 4:5.

Ogromne emocje do samego końca i walka, ale ostatecznie to my zabieramy 3 punkty do Tłuchowa.

Dziękujemy za dobre widowisko piłkarzom z Brodnicy. W sobotę zapraszamy do Sierpca, gdzie gościć będziemy Włocłavię Włocławek, także nie może was zabraknąć!