shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

CZWARTOLIGOWIEC Z KUTNA KOLEJNYM SPARING PARTNEREM TŁUCHOWII

CZWARTOLIGOWIEC Z KUTNA KOLEJNYM SPARING PARTNEREM TŁUCHOWII.

Już w najbliższą sobotę czeka nas przedostatni sprawdzian przed rundą wiosenną. Tym razem jedziemy do Kutna, gdzie o godzinie 11-tej przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną czwartoligowego KS Kutno. Kutnowska ekipa to zespół, który ma na pewno spore aspiracje, zwłaszcza, że jeszcze dwa sezony temu występował w III lidze. Jednak obecna kampania raczej nie idzie po ich myśli. Na półmetku zajmują 14. pozycję w lidze złożonej z osiemnastu drużyn. Do tej pory, w szesnastu rozegranych spotkaniach (jeden mecz zaległy), kutnowski klub uzyskał 19 punktów. Złożyło się na to pięć zwycięstw, cztery remisy i aż siedem porażek. Największym problemem Kutnian wydaje się być brak regularności. Ostatnie pięć meczów ligowych KS Kutno w kolejności od ostatniego to:

1. Wyjazdowe zwycięstwo 3:2 nad ŁKS III Łódź (obecnie 11. miejsce w tabeli),

2. Domowa wygrana 3:0 nad drużyną Szczerbiec Wolbórz (aktualnie przedostanie, 17. miejsce),

3. Porażka na wyjeździe wynikiem 2:3 w meczu przeciwko Zjednoczonymi Stryków (na półmetku zajmują 7. lokatę),

4. Zwycięstwo u siebie w spotkaniu przeciwko Ceramice Opoczno (obecnie 6. siła ligi),

5. Wyjazdowa porażka 0:2 z drużyną Zrywu Wygoda (9. miejsce).

Co na pewno rzuca się w oczy, patrząc na te wyniki, to fakt, że dla ekipy z Kutna nie ma większego znaczenia czy grają z drużyną z czołówki, z dołu tabeli, czy też z ligowym średniakiem. Ogromne znaczenie wydaje się mieć dyspozycja dnia. Dodatkowo, zawodnikom kutnowskiej drużyny większej różnicy zdaje się nie robić lokalizacja rozgrywanego meczu.

Mecze domowe:

7 meczów: 3 zwycięstwa, 0 remisów, 4 porażki.

Łącznie zdobytych punktów: 9.

Średnia punktów na mecz: 1,29.

Bilans bramek: 13 strzelonych, 13 straconych.

Mecze wyjazdowe: 9 meczów: 2 zwycięstwa, 4 remisy, 3 porażki.

Łącznie zdobytych punktów: 10.

Średnia punktów na mecz: 1,11.

Bilans bramek: 13 strzelonych, 14 straconych.

Reasumując, KS Kutno w pierwszej rundzie sezonu 2023/24 to drużyna na remis. Średnia punktów zdobytych na mecz przed kutnowską drużynę to około 1,20. Jeśli chodzi o gole, to tyle ile strzelają, tyle tracą (bilans -1). Wiele w grze tej ekipy jest na pewno do poprawy, ale być może wiele zostało już naprawione. Więcej dowiemy się jutro. Pierwszy gwizdek meczu w Kutnie o godzinie 11-tej.