shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY TŁUCHOWO

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY TŁUCHOWO

W miniony weekend Akademia Piłkarska Tłuchowia Tłuchowo zorganizowała kolejny turniej. Tym razem dedykowany drużynom rocznika 2010. Honorowy patronat objął Wójt Gminy Tłuchowo, p. Krzysztof Dąbkowski.

Na nasze zaproszenie odpowiedziało 7 drużyn:

1. Amator Maszewo

2. UKS Skompensis Skępe

3. WKS Włocłavia Włocławek

4. Wicher Wielgie

5. Sparta Mochowo

6. LTP LUBANIE

7. Tłuchowia Tłuchowo

Turniej dostarczył wiele emocji i radości. Nie brakowało sytuacji podbramkowych, goli i dramaturgii o wyniku często decydowały ostatnie sekundy meczu. Pomimo zaciętej rywalizacji na boisku zawodnikom udało się zintegrować po za nim, wspólnie spędzić czas pomiędzy meczami i w czasie posiłku.

Klasyfikacja końcowa:

Wicher Wielgie

Amator Maszewo

Skompensis Skępe

WKS Włocłavia Włocławek

Tłuchowia Tłuchowo

LTP Lubanie

Sparta Mochowo

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Kalinowski, reprezentujący Wicher Wielgie. Królem strzelców został Mikołaja Kurczewski z 14 golami, Amator Maszewo, zaś najlepszym bramkarzem okazał się Antoni Knapiński, WKS Włocłavia Włocławek.

Serdecznie dziękujemy za udział drużynom wraz z trenerami, rodzicom za doping, a wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju za pomoc.

Za okazałe wsparcie szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów. To dzięki Wam możemy realizować nasze cele, rozwijać pasję naszych zawodników i wspólnie z nimi przeżywać emocje.

Urząd Gminy Tłuchowo

Bar Disco- Robert Guzowski

Zakłady Mięsne Czachorowski

PG Sport

Jaszewscy sp.j. Zakład Cukierniczo-Piekarniczy

AM-BUD

Sedan Home&Space

Dziękujemy!