Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI...GRAMY DALEJ! [PODSUMOWANIE]

OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI…GRAMY DALEJ! [PODSUMOWANIE]

Pierwsze koty za płoty! W środę 28 września rozpoczęliśmy przygodę w Pucharze Polski. Wyruszyliśmy na wyprawę do Kowala gdzie podejmowaliśmy lokalną drużynę Kujawiaka Kowal.

Rozpoczęliśmy pierwszą cześć spotkania od strzału w poprzeczkę Dawida Kieplina i potem nagle coś „usiadło”. Straciliśmy w krótkim odstępie czasu trzy bramki i trzeba było gonić… Do przerwy schodzimy z wynikiem 3:0 dla drużyny gospodarzy.

Rotacje w składzie i rozpoczynamy drugą połowę. Napór naszych zawodników, wysoki pressing i gonimy wynik. 3:1… po szybkich kontrach strzelamy ponownie i mamy 3:2!

Niestety błędy w obronie wykorzystali rywale i mamy 4:2 dla Kowala. Walczymy dalej… Napór i upór o uratowanie meczu się przydał strzelamy na 4:3, a w ostatniej akcji meczu wyrównujemy na 4:4!!!! Kibice których nie było na meczu, mogą sobie wyobrazić jakie emocje panowały na boisku i na trybunach!

Sędzia informuje o dogrywce no i gramy dalej… niestety całość bez bramek, ale przychodzi 120′ i po walecznej akcji Cichowlasa – Szymon Koziatek strzela i wygrywamy ten mecz! Widzimy się w dalszych etapach Pucharu Polski!

Zapraszamy już 12 października na mecz z Brześciem Kujawskim, gdzie postaramy się zrewanżować za ostatni mecz ligowy przy ich publiczności. Do zobaczenia!