shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

MŁODZIK WYGRYWA! TRZECIA WYGRANA Z RZĘDU! [PODSUMOWANIE]

MŁODZIK WYGRYWA! TRZECIA WYGRANA Z RZĘDU! [PODSUMOWANIE]

Kolejny mecz zakończony zwycięstwem naszej drużyny. To już trzecia wygrana z rzędu na własnym boisku. Tym razem rywalem gospodarzy byli młodzi piłkarze z Piasta Bądkowo.

Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Tłuchowii. Bardzo długo utrzymywał się wynik bezbramkowy, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska i nic nie wskazywało, by któraś z drużyn mogła zdobyć gola. Jednak tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę nasi piłkarze przeprowadzili składną akcję zakończoną strzałem i zdobyciem upragnionej bramki!

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a sytuacji bramkowych było jak na „lekarstwo”. W końcówce meczu obu drużynom udało się strzelić jeszcze po jednym golu i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Tłuchowii Tłuchowo.

Gratulujemy naszej drużynie zwycięstwa i dziękujemy zawodnikom Piasta za dobry mecz.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w piątek z drużyną Unii Choceń. Zapraszamy!