shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

REMIS Z CUKROWNIKIEM FABIANKI. MŁODZIK. [PODSUMOWANIE]

REMIS Z CUKROWNIKIEM FABIANKI. MŁODZIK. [PODSUMOWANIE]

Kolejny w tym sezonie bardzo dobry występ naszej drużyny młodzika. Młodzi piłkarze Tłuchowii rozegrali przedostatnią kolejkę w tym sezonie. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół GKS Cukrownik Fabianki. Mecz był bardzo wyrównany, a wynik zmieniał się jak w „kalejdoskopie” ostatecznie drużyny podzieliły się punktami, a mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem 3:3.

„Bardzo wyrównany mecz. My jak i przeciwnicy zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i dlatego ciężko było wyłonić zwycięzcę z tego meczu. Pokazaliśmy charakter wracając dwa razy do meczu z niekorzystnego wyniku.” – trener Dawid Marciniak

Dziękujemy za sportową rywalizację i miła atmosferę.