Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻAMY SIĘ DO KOŃCA SEZONU. WŁOCŁAVIA I LIDER [PODSUMOWANIE]

W czwartkowe święto na Włocławskim stadionie podejmowaliśmy Włocłavię Włocławek. Wiedzieliśmy, że będzie do ciekawy mecz, który przysporzy emocje do ostatniego gwizdka. Rozpoczynamy od środka. Wymiana podań pomiędzy drużynami i kopanie futbolówki. My jak i Włocławek próbowaliśmy stworzyć akcje i objąć prowadzenie. Niestety byliśmy niedokładni lub zawodnicy niecelni. Wyrównane widowisko spowodowało bezbramkowy remis w pierwszej połowie. W drugiej połowie sytuacja była podobna. Najpierw my nie trafiamy, a potem Klaudiusz Kurek broni nas przed utratą bramki. W 51 minucie po błędzie defensywnym pewnie w bramce piłkę umieszcza Dawid Zaborowski. Od tego momentu przegrywamy 1 do 0. W 80 minucie Dawid Marciniak w sytuacji sam na sam trafia do bramki, ale niestety sędzia nie uznaje gola wyrównującego. Przegrywamy zawody 1 do 0.

Niespełna 48 godzin później znów witamy Włocławek przy ulicy Leśnej gdzie swój mecz zagraliśmy z lokalnym Liderem. Znów mamy przyjemność zacząć od środka. Po kilkunastu minutach gry, a dokładnie w 13 minucie po asyście Dawid Marciniaka również Dawid, ale Klepczyński zamienia sytuacja na gola. Gra napędza się dalej, ale spora ilość sytuacji nie wykorzystanych doprowadza do nerwowości w ławce gospodarzy. Słupki, poprzeczki niecelność mogło skończyć się źle, bo w 40 minucie zawodnik gospodarzy próbuje lobować Klaudiusza Kurka, ale ten pewnie piąstkuje i nie ma remisu. Wynik pierwszej części meczu kończymy z jednym oczkiem. W drugiej połowie pressing gości był udany i w 57 minucie na 1:1 strzela Sebastian Miśkowiec. Warto dodać, że była to tysięczna bramka w tym sezonie. Dalej wyrównana gra i znów skuteczność… Dopiero w 80 minucie Adrian Bieńkowski podwyższa wynik, a trzy minuty później Adam Kujawski dobija na trzy do jednego. My kończymy mecz i za chwilę czas na podsumowanie sezonu. W sobotę ostatni mecz sezonu z Pogonią Mogilno, a potem przygotowania i podsumowania tego co jeszcze przed nami.