shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

DRUŻYNA MŁODZIKA ROZEGRAŁA DWA SPOTKANIA [PODSUMOWANIE]

DRUŻYNA MŁODZIKA ROZEGRAŁA DWA SPOTKANIA [PODSUMOWANIE]

W ostatni weekend nasza drużyna Młodzika rozegrała dwa spotkania ligowe. Oto relacje z obu spotkań. Mecz Tłuchowia Tłuchowo – LTP Lubanie – drużyna coraz lepiej ze sobą współpracuje. Jako zespół wywiązujemy się z zagadnień taktycznych, dzięki czemu łatwiej nam się gra. Mądrzejsza gra pozwala nam zauważyć więcej możliwości, które mamy zamiar doskonalić w następnych treningach i meczach.

Unia Choceń – Tłuchowia Tłuchowo – mecz pod naszą kontrolą. Pokazaliśmy dużo charakteru w końcówce spotkania, gdzie potrafiliśmy w 4 minuty zmienić losy meczu. Przeciwnik wymagający i grający bardzo fizycznie postawił wysoko poprzeczkę, aczkolwiek potrafiliśmy znaleźć drogę do bramki. Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Z optymizmem patrzymy na kolejne tygodnie – trener Dawid Marciniak