shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

KOMPLET PUNKTÓW DLA NAS [PODSUMOWANIE]

KOMPLET PUNKTÓW DLA NAS [PODSUMOWANIE]

W sobotę o godz. 9:30 wyruszyliśmy do Rypina. Jadąc liczyliśmy na to, że dobra passa po ostatnim meczu nas podtrzyma i przywieziemy komplet punktów do Tłuchowa.

Wybiła godzina 12:00, a my rozpoczynamy spotkanie. Początek meczu dość spokojny, kontrolowana gra jednego jak i drugiego zespołu. Po około 15′ gry nasza drużyna stwarza sobie niebezpieczną sytuację po stałym fragmencie, ale niestety brak skuteczności… W krótkim odstępie czasowym zawodnik gości dwukrotnie ma szansę na prowadzenie, ale piłka mija słupek obok bramki. Po 25′ meczu Adrian Bieńkowski strzela bezpośrednio na bramkę po rzucie wolnym, jednak bramkarz gości pewnie interweniuje. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0.

Po 15′ przerwy przychodzi czas na drugą część spotkania. W 60′ wychodzimy na prowadzenie. Kamil Nowicki pewnie uderza i trafia prosto w siatkę. Ofensywny atak naszego zespołu i gra na wysokim pressingu i w 71′ po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę głową do siatki skierował Mariusz Cichowlas. Prowadzimy 0:2, ale walka trwa do samego końca. W 90 + 1′ w polu karnym Bartłomiej Śmigrodzki faulowany i sędzia dyktuje rzut karny. Chwilę później Krystian Krupa interweniuje i broni strzał Bartłomieja Żelaznego. Słyszymy gwizdek i komplet punktów zabieramy do Tłuchowa.