Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

DESZCZ KARTEK I REMIS [PODSUMOWANIE]

Sobotnia pogoda istnie angielska i meczowe starcie naszego zespołu z Pomorzaninem Serock. Byliśmy przygotowani do gry, godzina 11:00 na zegarze i gwizdek rozpoczynający.

Pierwsza połowa, pełna emocji i ciekawych sytuacji podbramkowych stworzonych przez obie ekipy. Wynik po pierwszych 45′ 0-0. Po 15′ przerwy rozpoczynamy drugą połowę, stwarzamy sobie groźne sytuacje, ale nie potrafimy ich również wykorzystać. W przygotowanych schematach pomaga nam i pewnymi interwencjami popisuje się Krystian Krupa. Po akcji Kieplina i Nowickiego mamy pierwszą bramkę dla naszego zespołu. Kilkanaście minut później Dawid Kieplin otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i ostanie 25′ gramy w osłabieniu. Gra toczy się dalej, nerwy i emocje wyczuwalne na boisku… Błąd defensywny Tłuchowii wykorzystuje drużyna gości i mamy remis. Zmiany w składach i zacięta walka o punkty trwa.

Doliczony czas gry, ostatnie akcje i w ostatnich sekundach Dawid Klepczyński strzela prosto w bramkarza. Sędzia kończy spotkanie, a my dzielimy się punktami z Pomorzaninem Serock.

Dziękujemy wszystkim kibicom za obecność! Kolejny mecz już w sobotę – wyjazd do Pakości.