shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN ZA NAMI! [PODSUMOWANIE]

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN ZA NAMI! [PODSUMOWANIE]

W związku z otrzymaniem przez nasz klub dotacji w postaci grantu w dniu 23 października zorganizowaliśmy turniej tzw. „Dzikich Drużyn”. Do rywalizacji sportowej zgłosiło się dużo dzieci i młodzieży. Szczególnie w starszej kategorii wiekowej 2009/2010. Turniej rozgrywany był w systemie „każdy z każdym”, a o zwycięstwie decydowała tabela wyników.

Jesteśmy bardzo zadowoleni sporym zainteresowaniem jakim cieszył się nasz turniej. Dzieci mocno zaangażowały się w grę pomimo nie sprzyjającej pogody i w zdrowej rywalizacji w duchu fair play rozegrały mecze.

Na samym początku dzieci zostały poinformowane o celu projektu oraz jego darczyńcach, a podsumowaniem całego wydarzenia było rozdanie pucharów, medali i wspólny grill, na którym dzieci otrzymały kiełbaski oraz soczki ufundowane przez sponsora naszego klubu firmę Nasz Owoc.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i osobom wspierającym za udział w przedsięwzięciu i zapraszamy do kolejnych edycji!

Współfinansowano z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.