shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

PRZERYWAMY ZŁĄ PASSĘ! [PODSUMOWANIE]

PRZERYWAMY ZŁĄ PASSĘ! [PODSUMOWANIE]

W sobotę udaliśmy się do Łabiszyna, aby zmierzyć się z drużyną, która tak jak my jest beniaminkiem. Jedyne co w tym dniu było przeciw nam to tylko pogoda, ale warunki były równie niekorzystne dla obu zespołów.

Rozpoczęliśmy spotkanie o godz. 14:00. Wchodzimy bardzo mocno w mecz, stwarzamy sobie wiele sytuacji jak zawsze, jednak na pierwszą bramkę czekaliśmy 27′ – Dawid Kieplin wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. Oprócz złych warunków atmosferycznych w Łabiszynie posypał się deszcz kartek ze strony sędziego. W pierwszej połowie było aż 8 kartek! W 42′ kolejna bramka – piękna, pewna główka naszego Kapitana Pawła Gaula. Ulga na sercu, schodzimy z boiska z podniesiona głową.

Druga część spotkania, walczymy dalej o kolejne bramki. Tego dnia warunki naprawdę były dość ciężkie dla wszystkich. Rywale na nas napierają, ale Klaudek broni nas przed utratą bramki. Lecą kolejne minuty i Szymon Koziatek znajduje się w dobrym miejscu, co wykorzystuje i podwyższa nasz wynik na 0:3!!!! Pomimo wielu sytuacji nie udaje nam się podwyższyć wyniku, ale po 3 porażkach PRZERYWAMY ZŁĄ PASSĘ I WYGRYWAMY MECZ!!! DOLICZAMY 3 PUNKTY! Aktualnie jesteśmy na 8 miejscu i tylko 3 punkty dzielą nas od lidera. A w sobotę zapraszamy na mecz do Sierpca – zmierzymy się z obecnym liderem ELANĄ TORUŃ!