shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

A BYŁO TAK BLISKO... [PODSUMOWANIE]

A BYŁO TAK BLISKO… [PODSUMOWANIE]

W sobotę 15 października na Stadionie Miejskim w Sierpcu rozegraliśmy mecz z WDĄ ŚWIECIE. Po ostatnich porażkach byliśmy zmotywowani na zwycięstwo. Aktualnie kilku zawodników boryka się z kontuzją, część pauzowała za kartki…ale mimo wszystko wyszliśmy na boisko z dobrym nastawieniem. Byliśmy gotowi zdobyć 3 pkt.

O godzinie 11:00 sędzia rozpoczyna spotkanie. Pierwsza połowa meczu wyrównana, jeżeli chodzi o grę obydwa zespoły starały się wypracować skuteczną akcję i strzelić pierwszą bramkę. W 42 minucie po dwójkowej akcji naszych zawodników Jakub Brandt wyprowadza nasz zespół na prowadzenie! Niedługo cieszyliśmy się tym, że prowadzimy, bo chwila nieuwagi w polu karnym i dosłownie przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania goście strzelają nam na remis. Schodzimy do szatni z wynikiem 1:1.

Chwila przerwy, mamy gwizdek i zaczynamy dalszą część meczu. Jedna i druga drużyna walczy o to, aby podwyższyć wynik. Tym razem goście podwyższają na 1:2, a my próbujemy wyrównać wynik i powalczyć o coś więcej. W 90′ sędzia dyktuje nam jedenastkę…stres, nerwy i cisza na trybunach – szansa na bramkę i punkty! Jednak bramkarz okazuje się lepszy i broni nasz strzał. Euforia Wdy, a mecz toczy się dalej. Po doliczonym okresie kończymy to spotkanie przegrywając na Stadionie w Sierpcu.

Czas w końcu się obudzić. Za tydzień zapraszamy do Łabiszyna!

A już za dwa tygodnie naszym gościem będzie Elana Toruń!