shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

TRACIMY PUNKTY...W TABELI ROBI SIĘ CIASNO... [PODSUMOWANIE]

TRACIMY PUNKTY…W TABELI ROBI SIĘ CIASNO… [PODSUMOWANIE]

„Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić” – sobotni mecz z Kujawianką – Izbica Kujawska w skrócie możemy podsumować właśnie takim piłkarskim klasykiem.

Rozpoczynamy mecz o godzinie 11:00, świetny początek naszych zawodników i od razu w pierwszych minutach strzelamy bramkę na 1:0 (4′), niestety chwilę później mamy szanse zamknąć mecz, ale niecelny strzał Dawida Kieplina nie pozwala nam podwyższyć wyniku. Od tego momentu wszystko idzie nie w tym kierunku co powinno… Nie potrafimy wykorzystać tego co sami wywalczamy. Do przerwy prowadzimy i schodzimy do szatni.

Odprawa trenera i kolejne 45 minut przed nami. Znów stwarzamy sytuacje, ale kolejny raz niecelnie. Po kontrowersyjnej decyzji goście strzelają nam na 1:1, jednak błyskawiczna odpowiedz Kieplina i prowadzimy – 2:1. Kolejne dwie świetne sytuacje naszych zawodników niewykorzystane…goście zdobywają bramkę i mamy remis…

Walka z jednej i drugiej strony do samego końca, ale niestety w końcówce po rzucie wolnym mamy 2:3 dla Kujawianki…

Głowy w dół, smutek na twarzach i tracimy punkty.

Sytuacja tabelowa jest ciasna, wiec liczą się punkty! W sobotę bardzo ważny mecz z drużyną z Inowrocławia. Bądźcie naszym dwunastym zawodnikiem w tym meczu! Do zobaczenia!