shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

BALON POMPUJE SIĘ DALEJ... [PODSUMOWANIE]

BALON POMPUJE SIĘ DALEJ… [PODSUMOWANIE]

W ostatnią sobotę wybraliśmy się na wyjazd do Torunia gdzie podejmowaliśmy lokalny zespół Pomorzanina. Pogoda istnie wiosenna zastała nas na miejscu. W dobrych nastrojach rozpoczęliśmy spotkanie. Postawiliśmy bardzo wysoki pressing na drużynę przeciwną.

W 9′ Kamil Nowicki wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Chwilę później Dawid Kieplin nie wykorzystuje świetnej sytuacji. Napieramy na zespół przeciwnika i Dawid Kieplin tym razem pewnie trafia do bramki i na tablicy w Toruniu mamy 2:0 dla Tłuchowii Tłuchowo! Sędzia kończy gwizdkiem pierwszą połowę meczu.

Druga część spotkania to wysoka gra gospodarzy oraz agresja w polu, która zaczyna przeważać na ich korzyść. Klaudiusz Kurek wielokrotnie ratuje nas przed utratą bramki. Gra toczy się dalej, Klepczyński próbuje przerzucić bramkarza, ale niestety goalkeeper lepszy. Zależy nam na podwyższeniu wyniku, ale niestety trzecia bramka nie pada w siatkę.

W 80′ po niefortunnym faulu na Jarosławie Kuładze pojawia się krew – mamy przerwę, a nasz zawodnik z rozciętą głową schodzi z boiska. Pressing Torunian nie pomaga, sędzia dolicza 6 minut i wynik po ostatnim gwizdku to 2:0 dla GZS Tłuchowia Tłuchowo.

Utrzymujemy pozycję lidera już samodzielnie i czekamy na kolejne wyzwania! Zapraszamy na kolejny mecz do Sierpca!

fot. Agnieszka Bielecka