shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

MAŁE DERBY DLA TŁUCHOWII! [PODSUMOWANIE]

MAŁE DERBY DLA TŁUCHOWII! [PODSUMOWANIE]


W ostatni weekend na Stadionie Miejskim w Sierpcu podejmowaliśmy drużynę Lecha Rypin. Na boisku warunki czysto jesienne i jedyny w swoim rodzaju klimat. Godzina 11:00 – pierwszy gwizdek!

Mocny pressing naszej drużyny było czuć od pierwszych minut, gdzie staraliśmy się napierać rywala. Lech jednak nie odpuszczał i również straszył pod naszą bramką. Po kilkunastu minutach gry w świetnej sytuacji znalazł się Bieńkowski, który po dośrodkowaniu i strzale umieszcza piłkę w bramce. Szał na trybunach i nasza drużyna wychodzi na prowadzenie. Bramka podbudowała morale i zaczęliśmy napierać po raz kolejny rywala. Niebawem Dawid Kieplin znajduje się w polu karnym rywala i lobbuje bramkarza drużyny gości. W ostatniej akcji pierwszej połowy po kontrowersyjnej sytuacji sędzia nie dyktuje „jedenastki” i po 45 minutach prowadzimy 2:0.

Od początku drugiej połowy Lech Rypin zaczął wysoko i napierał grę. Wiele sytuacji, ale niestety nie wykorzystanych przez drużynę z Rypina. Znów po kilkunastu minach rykoszet od obrońcy i Rypin strzela nam bramkę kontaktową.

Na tablicy wyników 2:1. Nerwowość na trybunach… Walczymy i po świetnej technicznie akcji wykonanej przez naszych zawodników Dawid Klepczyński pewnie uderza w dolny róg bramki i podwyższamy wynik na 3:1.

Spokój, wiele zmian na boisku i świetne piłkarskie widowisko do końca. Sędzia kończy spotkanie zwyciężamy i pozostajemy na fotelu lidera!

Za tydzień walczymy o kolejne punkty #WszyscyNaPomorzanina! Zapraszamy!