Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

TŁUCHOWIA TŁUCHOWO WICELIDEREM! [PODSUMOWANIE]

W słoneczną niedzielę na Miejskim Stadionie w Lipnie podejmowaliśmy Noteciankę Pakość. Nastroje po ostatnim zwycięstwie były bardzo optymistyczne i mocno zmotywowani liczyliśmy tylko na komplet punktów. Mecz rozpoczął się korzystnie dla nas – wiele sytuacji, ale niestety znów nie potrafiliśmy być skuteczni. Odporni na prowokacje nie dawaliśmy za wygraną. Po próbie dośrodkowania Mateusz Tomaszewski zdobywa bramkę na 1:0! Mecz toczy się dalej, nie odpuszczamy i po 45 minutach schodzimy do szatni.

Druga połowa to efekt domina, napieramy rywala i nie odpuszczamy walcząc o kolejne bramki. Po kontrowersyjnej decyzji liniowych podwyższająca bramka nie zostaje uznana. Kolejne minuty uciekają, zacięta gra się toczy i na szczęście nasz niezawodny Dawid Kieplin w 82′ podwyższa wynik na 2:0 – a z trybun czuć ulgę na piersi!

W doliczonym czasie ponownie Kieplin i mamy trzecia bramkę! Sędzia kończy spotkanie, a my w fetującej atmosferze świętujemy i czekamy na kolejne spotkanie!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie w Pruszczu podejmiemy lokalny Start. Do boju!!