shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

OGROMNA LICZBA GOLI W MECZU MŁODZIKÓW! [PODSUMOWANIE]

OGROMNA LICZBA GOLI W MECZU MŁODZIKÓW! [PODSUMOWANIE]

We wtorek rozegrana została druga kolejka Młodzika. Zmierzyliśmy się na własnym boisku z drużyną Wichra Wielgie. Mecz stał na niezłym poziomie i obfitował w dużą liczbę goli. Prowadzenie zmieniało się kilka razy przez co spotkanie było emocjonujące do samego końca. Strzelanie bramek rozpoczęli goście, którzy przeprowadzili składną akcję. Nasz zespół jeszcze przed przerwą zdołał wyrównać, a strzelcem bramki po indywidualnej akcji został Janek Podgórski.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego ataku naszej drużyny, która w krótkim czasie strzeliła dwa gole. W 36′ Radosław Sobolewski pokonał bramkarza strzałem zza pola karnego, a następnie Oskar Kacprowicz z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi Wichra strzelając ładną bramkę. I gdy wydawało się, że zwycięstwo Tłuchowa stanie się faktem do odrabiania strat przystąpili goście. Piłkarze Wichra w ciągu 7 minut zdobyli aż cztery gole doprowadzając do zwycięstwa.

Mecz zakończył się wynikiem 3:5 dla gości. Mamy nadzieję, że piłkarze i trener wyciągną wnioski z porażki i w następnych meczach zespół będzie się cieszył ze zwycięstwa.

Nasza drużyna zagrała w składzie:

Kacprowicz M., Zawadzki, Sobolewski, Kacprowicz O., Górczyński, Osmański, Strzelecki, Hińcz, Podgórski, Ruszczak, Smoliński, Markowski, Skrzypiński, Bromirski, Borkowski, Agne, Kotwicki.