shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

WYNIK NA PLUS! TŁUCHOWIA TŁUCHOWO - POMORZANIN SEROCK [PODSUMOWANIE]

WYNIK NA PLUS! TŁUCHOWIA TŁUCHOWO – POMORZANIN SEROCK [PODSUMOWANIE]

Pobudka z samego rana i wyjazd do Bydgoszczy, takim akcentem rozpoczęliśmy sobotni poranek. Po ostatnim remisowym spotkaniu nastawialiśmy się tylko na zwycięstwo z Pomorzaninem Serock. Dojechaliśmy w dobrych nastrojach, po motywującej odprawie trenera o 11:00 rozpoczęliśmy spotkanie. Od samego początku napieraliśmy na przeciwnika, aczkolwiek nie było to łatwe zespół Serocka mocno nam się stawiał. Potrafiliśmy stwarzać sytuacje, ale brak skuteczności powodował wynik na tablicy 0:0. Pomorzanin próbował wykorzystać nasz brak efektywności, ale Klaudiusz Kurek nie dał się pokonać i prezentował w bramce naprawdę fantastyczne widowisko. Po 45 minutach mamy wynik bez bramek.

Rozpoczynamy drugą połowę i znów sytuacje, ale skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Kieplin nie wykorzystuje swoich sytuacji… Po kilkunastu minutach gry nasz zespół na prowadzenie wyprowadza Szymon Koziatek! Gramy spokojniej, ale goście wciąż napierają, a my staramy się utrzymać wynik do końcowego gwizdka. W 89 minucie rehabilituje się Dawid Kieplin i mamy 2:0!

Sędzia kończy spotkanie, a 3 punkty zabieramy ze sobą. Po 4 kolejkach zajmujemy 5 pozycję i czekamy na kolejne mecze, dziękujemy naszym kibicom, którzy jeżdżą za nami i wspierają naszych zawodników – nawet w Bydgoszczy.

Dziękujemy! I do zobaczenia!