shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

EMOCJE W SIERPCU DO SAMEGO KOŃCA! [PODSUMOWANIE]

EMOCJE W SIERPCU DO SAMEGO KOŃCA! [PODSUMOWANIE]

W sobotę 20 sierpnia odbyła się 3 kolejka kujawsko-pomorskiej IV ligi gdzie nasz zespół podejmował Sportis Łochowo. Od samego początku wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie, gdyż rywal potrafi grać w piłkę gdzie wielokrotnie to udowadniał, a po dwóch pierwszych meczach miał zero punktów.

Dla nas liczyło się tylko: wyjść i zgarnąć trzy punkty. Mecz rozpoczął się dla nas dobrze, ale niestety brak skuteczności naszych zawodników spowodowała jak mawia klasyk „Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić” – tak oto błąd naszych zawodników wykorzystali gości i objęli prowadzenie.

Wynik do przerwy 0:1 dla Sportisu. Druga połowa to fenomenalny koncert w bramce Klaudiusza Kurka. Nasz goalkeeper pokazał wiele fenomenalnych interwencji, które uratowały nasz zespół przed dostrzeżeniem prowadzenia. Bramkę wyrównująca strzelił Dawid Kieplin, a my dalej próbowaliśmy wyjść na prowadzenie, jednak dalej nieskutecznie… w 82 minucie Bartosz Śmigrodzki w sytuacji sam na sam nie trafia, natomiast kilka minut później Klaudiusz Kurek broni rzut karny kapitana gości!

Emocje do samego końca…ostatni gwizdek 1:1 i podział punktów.

W najbliższy weekend wyjazd – gdzie zagramy z drużyną Pomorzanin Serock.