shopping-bag 0
Przedmiotów : 0
Za kwotę : 0.00
Pokaż koszyk Zamawiam

INAUGURACJA IV LIGI! ZASKAKUJĄCO WYSOKI WYNIK! [PODSUMOWANIE]

INAUGURACJA IV LIGI! ZASKAKUJĄCO WYSOKI WYNIK! [PODSUMOWANIE]

Inauguracja IV Ligi według planu. W sobotę – 6 Sierpnia na Stadionie Miejskim w Sierpcu rozpoczęliśmy oficjalnie sezon 2022/2023. Do pierwszego spotkania podchodziliśmy bardzo stonowanie emocjonalnie. Byliśmy przygotowani gdyż okres treningów został przepracowany tak jak powinien. Za cel stawialiśmy tylko i wyłącznie zwycięstwo.

Od samego początku zaczęliśmy intensywnie pressować drużynę przeciwną i spróbować zaatakować. Po niespełna 7 minutach strzeliliśmy bramkę na 1:0. Energia i euforia, która wybrzmiewała z trybun motywowała nas do podwyższania wyniku… i kilka minut później mamy 2:0. Chwila nieuwagi oraz błąd bramkarza wykorzystał zawodnik drużyny gości strzelając bramkę kontaktową. Po kilkunastu minutach gry bramka samobójcza i 3:1 na tablicy wyników. Od tego momentu do końcowego gwizdka nasz zespół kontrolował grę starając się atakować i napierać zespół Chełminianki, która na początku drugiej połowy grała w 10 po faulu bramkarza na naszym zawodniku.

Wynik po 90 minutach – 7:1. Cieszymy się ze zwycięstwa dozując emocje na nachodzące mecze, ponieważ jeszcze wiele przed nami. Jesteśmy gotowi, zmotywowani i w najbliższą sobotę jedziemy do Bydgoszczy zmierzyć się z Chemikiem Bydgoszcz. Jednego jesteśmy pewni, serce na boisku zostawimy w 120 procentach, a wyniku możecie oczekiwać ok. godziny 14:00 w sobotę – obserwujcie nas!

Bramki:

Dawid Kieplin – hat trick

Kamil Nowicki – 1

Dawid Klepczyński – 1

Adrian Bieńkowski – 1

Bramka samobójcza – 1